Bize Ulaşın

Edit Template

Hakkımızda

#whoweare

Global RFID Lojistik Çözümleriniz için U-Logs!

U-Logs, tekstil lojistiğini dijitalleştiren ve daha düşük maliyetle yönetimi kolaylaştıran RFID tabanlı küresel bir çözümdür. Bu sistem uzun yıllardır birçok ülkede farklı firmalara çözüm ortağı olmuştur.
Tedarik zincirinin en önemli parçaları doğru miktar ve zamanında teslimattır. RFID etiketli sevkiyata hazır ürünlerin kutu bazlı ve askı bazlı sayımları U-Loglar ile çok daha hızlı ve 0 doğrulukla yapılmakta, böylelikle ürünlerin güvenli ve insan hatasından uzak bir şekilde sevk edilebilmesi sağlanmaktadır.

Yoğun telefon ve mail trafiğinin yarattığı kafa karışıklığının aksine, U-Logs bulut tabanlı bir çözüm olarak çalışır. Böylece; kullanıcılar tek bir ekrandan aynı anda birden fazla lojistik operasyonu yönetebilir; PO, renk, boyut, üretici adı, yükleme süresi, tüm lojistik hareketlerin kalan yüklü parçaları gibi onlarca ayrıntıyı görün; ve tüm faaliyetlerinin raporlarına kolayca erişin.

Üst Düzey Güvenlik

U-Logs ürünleri, yüksek seviye güvenlik sağlar.

Yüksek Seviye Takip

U-Logs takip sistemleri, saniyede yüzlerde ürün tarar. Sizi zahmetten kurtarır.

Kolay Yönetilebilir

Yeni nesil algoritmalar ve yazılım sayesinde, RFID Takip sistemleri çok kolay yönetilir.

Kolay Lojistik

Operasyon süreniz ve bütçeniz düşer. Lojistik süreciniz daha hızlı tamamlanır.

#saveyourmoney

Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin!

U-Logs sistem kurulumu para ve zaman gerektirmez. Böylelikle maliyet ve zaman açısından tasarruf sağlar. U-Logs, sadece internet bağlantısı ve enerjiye ihtiyaç duyan bir tak çalıştır sistemidir.
Değişen iş koşullarına en hızlı uyum sağlayan şirketler, sektörlerine yön veren şirketlerdir. U-Logs dinamik bir sistemdir. Sektördeki değişiklikleri istikrarlı bir şekilde takip eder ve gerekli güncelleme ve yenilikleri sisteme ekleyerek kullanıcıların sürekli güncel kalmasını sağlar.

Firmalarda kullanılan sistemler arası iletişim, zaman kaybını ve değerli bilgi kaybını önler. U-Logs günümüzde birçok ERP sistemi ile entegre çalışabilme özelliğine sahiptir.
Geleneksel uzun bekleme süreleri; Web tabanlı bir sistem olması sayesinde, U-Logs ihtiyaçlara anında cevap verebilmekte ve dünyanın her yerindeki gereksinimleri destekleyecek çözümler sunabilmektedir.

U-Logs , özel olarak tasarlanmış Donanım üreten ve tekstil endüstrisi için özelleştirilmiş Yazılımlar geliştiren bir RFID çözüm sağlayıcı şirketidir. Perakendeciler ve Üreticiler için, onlara toplam tedarik zinciri görünürlüğü ve gerçek zamanlı veri paylaşımı sağlayan farklı çözümler geliştiriyoruz.

İLETİŞİM

İzmir Fabrika Izmir Fabrika Fatih Mah. 1198 Sok. No.1A, Sarnic, Gaziemir, Izmir, Turkey, 35410

© 2023 – U-Logs Tüm Hakları Saklıdır.